1
Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika!

PROCEDŪRA BBL FOREVER YOUNG

BBL Forever Young procedūru revolucionārajā Sciton M Joule (BBL) ierīcē mēdz arī dēvēt par Holivudas fotoatjaunināšanu ar "Photoshop" efektu.

Tā iemesls ir procesā iekļautās divas labākās ārstēšanas metodes, kas nodrošina gan estētiskus, gan terapeitiskus rezultātus. Kas kopā vienlaikus atrisina četras izplatītas ādas problēmas.

Proti, neatkarīgi no problēmu senuma, tiek novērstas hiperpigmentācija, asinsvadu traucējumi, pinnes un pēcakne (efektīva pat ar stagnējošiem plankumiem) un tiek uzsākti ādas pašatjaunošanās procesi šūnu līmenī.

Tas panākts, apvienojot klasisko fototerapiju ar platjoslas impulsa gaismas BBL un infrasarkano termoliftingu SkinTyte.
Darbojas, lai novērstu ādas nepilnības gan ārēji, gan iekšēji: patoloģiskās šūnas ādā mirst, un to vietā sāk vairoties jaunas un veselas.
PIRMĀ PROCEDŪRA BBL
“Sabrūk” bojātās kolagēna šķiedras, izraisot jaunu šķiedru pastiprinātu ražošanu, kas aizstās vecās un apkārt tām veidosies vēl citas jaunas.
OTRĀ PROCEDŪRA SKINTYPE
3-6 procedūru kursa rezultātā ir ievērojams ādas kvalitātes uzlabojums un izteikts liftinga efekts, kas pieņemas spēkā jau no pirmās sesijas.
Tāpēc BBL Forever Young ir sevi pierādījis kā “go-to” procedūru un ir bieža slavenību izvēle, tāpēc arī ieguvusi iesauku “Holivuda”.
001/
Ātrs un efektīvs process ar minimālu atveseļošanās laiku.
003/
002/
Ir tūlītēja un progresējoša iedarbība.
Vienlaicīgi risina 4 izplatītas ādas problēmas.
004/
Lieliski piemērota procedūra pirms svarīga notikuma.
REZULTĀTS
Jau pēc pirmās procedūras būs ievērojamas pozitīvas izmaiņas.

Daudzas estētiskās nepilnības pazūd uzreiz, dažām ir nepieciešams nedaudz vairāk laika. Izteiktus rezultātus uzlabotas ādas kvalitātes un mīksto audu savilkšanas veidā var sasniegt vienā 3 procedūru kursā, kas tiek veiktas ik pēc 14-21 dienas.

Turklāt atjaunojošais efekts pastiprinās 4-8 nedēļu laikā pēc kursa pabeigšanas un ilgst vidēji līdz 12 mēnešiem (atkarībā no kosmetologa apmeklējumu skaita un organisma individuālajām īpašībām).
CENAS
BBL FOREVER YOUNG ādas fototerapija (seja-kakls-dekoltē) € 500.

BBL FOREVER YOUNG ādas fototerapija (seja-kakls) € 450.

BBL FOREVER YOUNG ādas fototerapija (seja) € 350.