1
Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika!
Noteikumu sagatavošanas datums 26.01.2024.

Salona noteikumi

Šie salona noteikumi nosaka kārtību, kādā Jūs varat saņemt The Skin pakalpojumus. Šie noteikumi kļūst jums obligāti un jums tie jāievēro brīdī, kad esat pieteicies The Skin pakalpojumiem.
The Skin jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem var izveidot vai mainīt vispārējo praksi un ierobežojumus attiecībā uz The Skin pakalpojumiem.
The Skin jebkurā laikā var pārskatīt un atjaunināt šos noteikumus. The Skin pēc saviem ieskatiem var izmainīt, papildināt, dzēst vai atjaunināt jebkuru šo noteikumu aspektu bez iepriekšēja brīdinājuma.

Pakalpojumi
Detalizēta informācija par The Skin pakalpojumiem ir pieejama The Skin tīmekļa vietnē, sadaļā “Pakalpojumi”. Lūdzam rūpīgi iepazīties ar informāciju par mūsu pakalpojumiem. Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums vienā no sekojošiem veidiem: pa tālruni +371 29 003 003, rakstot uz e-pastu: info@theskin.lv vai aizpildot atgriezeniskās saites formu mūsu vietnē, sadaļā Kontakti.

Pieteikums The Skin pakalpojumiem
The Skin pakalpojumiem Jūs varat pieteikties attālināti: izmantojot mūsu vietnē www.theskin.lv pieejamo pieraksta formu, vai zvanot mums. Piesakoties mūsu pakalpojumiem attālināti jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar šiem noteikumiem un Privātuma politiku.
Par salona apmeklējumu saņemsiet atgādinājumu savā tālrunī.
Rezervētajā dienā un laikā jums jāierodas The Skin salonā Antonijas ielā 9-13, Rīgā, lai saņemtu pakalpojumu.

Ja izvēlētajā dienā un laikā ierasties salonā nevarat, tad par citu apmeklējuma dienu un laiku lūdzam vienoties ar The Skin vismaz 48 stundas iepriekš, sazinoties ar mums pa tālruni +371 29 003 003.

Pakalpojumu sniegšana
Pakalpojumi tiek sniegti tikai klātienē.
Pakalpojumi tiek sniegti tikai pilngadīgām personām. Nepilngadīgām personām pakalpojumi tiek sniegti tikai ar nepilngadīgās personas aizgādņa piekrišanu, tikai viņa klātbūtnē.Pirms pakalpojuma saņemšanas jums ir pienākums sniegt The Skin patiesu informāciju par savu veselības stāvokli, godīgi atbildot uz ārstniecības personas jautājumiem.The Skin ir tiesības atteikties sniegt jums pakalpojumus, ja tas var kaitēt jūsu veselībai.
Pirms un pēc procedūras jums ir jāievēro ārstniecības personas norādījumi.
The Skin neuzņemas atbildību par blakusparādībām vai komplikācijām, kas jums var rasties pēc pakalpojumu saņemšanas, ja esat sniedzis mums nepatiesu informāciju un/vai neesat ievērojis ārstniecības personas norādījumus par rīcību pirms un/vai pēc procedūras.

Cena un norēķini
Par mūsu pakalpojumiem Jūs varat norēķināties klātienē The Skin salonā Antonijas ielā 9-13, Rīgā, skaidrā vai bezskaidrā naudā pēc pakalpojuma saņemšanas.
Pakalpojumu cenas tiek noteiktas saskaņā ar The Skin cenrādi. Ar cenrādi jums ir iespēja iepazīties mūsu tīmekļa vietnē.
Tīmekļa vietnē norādītajai pakalpojuma cenai ir tikai informatīvais raksturs un cena var mainīties atkarībā no daudziem faktoriem (piemēram, procedūras laikā piemērotiem kosmētiskiem līdzekļiem u.c.).
Šādā gadījumā jums ir pienākums par The Skin pakalpojumiem samaksāt atbilstoši saņemto pakalpojumu apjomam.
The Skin patur tiesības jebkurā brīdī mainīt pakalpojumu cenas.

Jurisdikcija
Tiesiskās attiecības un jebkāda tiesvedība, kas izriet no mūsu un jūsu savstarpējām attiecībām, ir pakļauta, ierosināma un izskatāma saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošiem tiesību aktiem.

Fotoattēli un teksti šajā un citās ar SIA "The Skin", reģ. Nr. 40203474826, saistītās tīmekļa vietnēs ir SIA "The Skin" īpašums. Jebkāda fotogrāfiju un/vai tekstu no šīs tīmekļa vietnes kopēšana, izplatīšana vai cita veida izmantošana tiks uzskatīta par SIA "The Skin" tiesību pārkāpumu un radīs tiesiskas sekas.