1
Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika!
Redakcija: v.1
Pēdējo izmaiņu veikšanas datums: 26.01.2024
SĪKDATŅU POLITIKA

The Skin ciena Jūsu privātumu un apņemas to sargāt atbilstoši šai sīkdatņu politikai (turpmāk – Sīkdatņu politika). Šīs Sīkdatņu politikas mērķis ir sniegt Jums informāciju par to kādas sīkdatnes un kādam nolūkam izmanto The Skin tīmekļa vietne, kā arī informēt Jūs par Jūsu tiesībām un pienākumiem.
Apstrādājot personas datus The Skin ievēro Latvijas Republikas spēkā esošos normatīvos aktus, Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – Regula), kā arī citus normatīvos aktus privātuma un personas datu apstrādes jomā.
The Skin ir tiesīga veikt izmaiņas vai papildinājumus šajā Sīkdatņu politikā, publicējot Sīkdatņu politikas aktuālo versiju The Skin tīmekļa vietnē sadaļā Sīkdatņu politika.
Sīkdatnes un to sniegtais labums Jums
Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras pārlūkprogramma saglabā Jūsu ierīcē (piemēram, datorā, mobilajā tālrunī, planšetdatorā) tīmekļa vietnes pārlūkošanas laikā. Tās tiek plaši izmantotas, lai tīmekļa vietnes spētu darboties vai arī darbotos labāk un efektīvāk.
  • Sīkdatnes mums palīdz, piemēram:
nodrošināt tīmekļa vietnes darbu atbilstoši Jūsu gaidītajam
atcerēties Jūsu iestatījumus apmeklējuma laikā un starp apmeklējumiem
uzlabot vietnes darbības ātrumu/drošību
personalizēt mūsu vietni, lai palīdzētu Jums ātrāk saņemt nepieciešamo
nepārtraukti uzlabot mūsu vietni ērtākai lietošanai
padarīt mūsu mārketingu efektīvāku (palīdzot mums piedāvāt krietni piemērotāku mārketinga saturu)
Vairāk par sīkdatnēm, kuras izmantojam
Bez Jūsu piekrišanas mēs iestatām tikai tādas sīkdatnes, kas ir nepieciešamas, lai mūsu vietne darbotos. Mēs neiestatīsim citas sīkdatnes, ja vien Jūs tās neiespējosiet. Informāciju par to, kā kontrolēt sīkdatņu uzstādījumus, skatīt zemāk sadaļā „Kā pārvaldīt sīkdatnes”.
Jūs varat precīzi redzēt, kādas sīkdatnes mēs izmantojam, sīkdatnes nosaukumu, kategoriju, mērķi un saglabāšanas periodu informatīvajā brīdinājuma logā mūsu vietnē.
Katra sīkdatne, kuru mēs izmantojam, tiek iedalīta kategorijās pēc tās veida, puses un nolūka. Piemēram, sīkdatne tiek iedalīta kā pastāvīga, pirmās puses, funkcionalitātes sīkdatne. Sīkāks skaidrojums par kategorijām (pēc veida, puses un nolūka) ir redzams zemāk.
Iedalījums pēc veida:
Mēs izmantojam divu veidu sīkdatnes: „sesijas” sīkdatnes un „pastāvīgās” sīkdatnes. Šāds iedalījums palīdz iestatīt un ieviest ievietoto sīkdatņu saglabāšanas periodus.
  • Sesijas sīkdatne
Sesijas sīkdatne tiek izmantota katru reizi, kad Jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Mēs izmantojam šāda veida sīkdatnes, lai sasaistītu Jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē, un katra sesijas sīkdatne pastāvēs tikai pārlūkprogrammas darbības sesijas laikā, kurai beidzoties, beigsies arī sīkdatne. Katra pārlūkprogrammas sesija sāksies, kad atvērsiet pārlūkprogrammas logu, un beigsies, kad to aizvērsiet. Pēc Jūsu apmeklējuma beigām visas sesijas sīkdatnes mūsu vietnē tiek dzēstas.
  • Pastāvīgā sīkdatne
Pastāvīgā sīkdatne ļauj atcerēties Jūsu uzstādījumus vai darbības vietnē. Tās dzīvescikls ir ilgāks nekā sesijas sīkdatnei, un tas ilgst sīkdatnē noteikto laika posmu (tas dažādām sīkdatnēm būs atšķirīgs). Šāda veida sīkdatne netiks dzēsta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammas logu, tā tiks saglabāta Jūsu ierīcē. Tā tiks aktivizēta katrreiz, kad Jūs apmeklēsiet tīmekļa vietni, kas veidojusi šo konkrēto pastāvīgo sīkdatni.
Iedalījums pēc pusēm:
Mēs izmantojam divu veidu sīkdatnes, kas pazīstamas kā „pirmās puses” sīkdatnes un „trešās puses” sīkdatnes. Šāds iedalījums palīdz noteikt, kam vēl būs pieejama informācija, kuru apkopo ievietotā sīkdatne.
  • Pirmās puses sīkdatne
Pirmās puses sīkdatni esam izveidojuši mēs vai to ir izveidojuši mūsu pilnvarotie pakalpojumu sniedzēji mūsu vārdā. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt labāku pieredzi Jums un uzturēt sesiju atvērtu, piemēram, pārlūks spēj atcerēties galveno informāciju, piemēram, valodas uzstādījumus, ar kuru saturu esat iepazinies un nospiedis pogu “Aizvērt” vai “Piekrītu”, vai Jūs esat piekritis sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem un vai turpmāk attēlot paziņojumu par sīkdatņu lietojumu, utml.
Pirmās puses sīkdatne ir lasāma tikai tad, kad apmeklējat mūsu domēnu.
  • Trešās puses sīkdatne
Trešās puses sīkdatni izveido cits uzņēmums, kas nav mūsu. Reizēm mēs izmantojam šādas sīkdatnes vai citus izsekošanas mehānismus, iekļaujot trešo personu nodrošinātus produktus mūsu vietnē, lai sniegtu Jums pakalpojumus un apkopotu mums nepieciešamos darbību datus un tādus datus, kas nepieciešami mārketinga nolūkos. Šādā gadījumā trešās puses arī saņem informāciju no šādām sīkdatnēm vai citiem izsekošanas mehānismiem, un tās, iespējams, var izmantot to saviem mērķiem, t.sk. apkopojot, iespējams, vairāk informācijas, nekā mēs esam pieprasījuši mūsu mērķiem.
Savā tīmekļa vietnē sīkdatņu informatīvajā brīdinājuma logā mēs esam norādījuši, kādiem nolūkiem mēs izmantojam šādas sīkdatnes vai citus izsekošanas mehānismus. Tomēr trešās puses darbības un nolūki, kādos tie varētu izmantot informāciju no šīm sīkdatnēm vai izsekošanas mehānismiem, ir pakļauti viņu pašu privātuma politikai. Iesakām pārskatīt katras mūsu trešās puses konfidencialitātes politiku. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics, vairāk informācijas varat atrast, nospiežot uz šīs saites: https://policies.google.com/technologies/partner-sites .
Iedalījums pēc nolūka:
Lai palīdzētu Jums saprast sīkdatnes, mēs esam katru no tām iedalījuši kādā no šīm grupām:
  • Absolūti nepieciešamās sīkdatnes
Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai mūsu vietne darbotos un ļautu Jums tajā pārvietoties un izmantot mūsu vietnes funkcijas. Piemēram, lai nodrošinātu ātru un efektīvu lapas ielādi, lai izvēlētie vienumi un ievadītie dati nepazustu, pārvietojoties starp mūsu vietnes lappusēm pārlūkošanas sesijas laikā. Bez absolūti nepieciešamajām sīkdatnēm nedarbosies mūsu tīmekļa vietnes funkcionalitāte, kā arī mūsu tīmekļa vietne nevarēs darboties tik vienmērīgi, kā tai vajadzētu. Šīs sīkdatnes nevāc nekādu informāciju mārketinga nolūkos un neizseko Jūsu darbības mūsu vietnē vai pārējā internetā.
Sīkdatnes nosaukums:
t_cookiesCategories
Pārzinis:
theskin.com
Sīkdatnes mērķa apraksts:
Satur informāciju par sīkdatņu kategorijām, ko lietotājs iestatījis piekrišanas logā
Glabāšanas ilgums:
1 gads

Sīkdatnes nosaukums:
t_cookiesConsentGiven
Pārzinis:
theskin.com
Sīkdatnes mērķa apraksts:
Satur “karodziņu”, kas parāda, vai lietotājs ir atļāvis daža veida sīkdatnes
Glabāšanas ilgums:
1 gads
  • Analītikas sīkdatnes
Analītikas sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, un   palīdz uzlabot tās darbību. Piemēram, darbības sīkdatnes var parādīt visbiežāk apmeklētās lapas, ilgumu, kas pavadīts, apskatot lapu, un atvērtos rakstus, kā arī palīdz reģistrēt jebkādas grūtības saistībā ar lapu. Šīs sīkdatnes izseko Jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē, tomēr tās apkopo informāciju tādā veidā, kas neidentificē Jūs tiešā veidā. Mēs atļaujam trešajām pusēm izmantot analītiskos sīkfailus, lai saprastu, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietnes, lai mēs varētu tās uzlabot, un trešās puses varētu izstrādāt un uzlabot savus produktus, kurus tās var izmantot vietnēs, kuras nepieder vai nepārvalda The Skin. Piemēram, tos izmanto, lai apkopotu informāciju par apmeklētajām lapām un to, cik klikšķu nepieciešams uzdevuma veikšanai. Analītikas sīkdatnes nevāc nekādu informāciju mārketinga nolūkos un neizseko Jūsu darbības pārējā internetā. Analītikas sīkdatnes, ko mēs izmantojam:
Sīkdatnes nosaukums
Pārzinis
Sīkdatnes mērķa apraksts
Glabāšanas ilgums

  • Mārketinga sīkdatnes
Tiek izmantotas, lai identificētu lietotājam vēlamo saturu tīmekļa vietnē un sniegtu vispiemērotāko informāciju par komersanta produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu satura pielāgošanu. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs.
Sīkdatnes nosaukums
Pārzinis
Sīkdatnes mērķa apraksts
Glabāšanas ilgums

  • Funkcionalitātes sīkdatnes
Funkcionalitātes sīkdatnes atbalsta īpašu interaktīvo funkcionalitāti, sniedzot Jums pievienoto  vērtību, bet mūsu vietne joprojām var darboties arī bez tās. Funkcionalitātes sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu izvēles (piemēram, valoda vai Jūsu atrašanās reģions) un nodrošināt sniegtajam pakalpojumam uzlabotas un krietni personiskākas iezīmes. Piemēram, pielāgojiet noteiktu tīmekļa lapu (teksta lielumu, fontus un citas lapu daļas, kuras varat pielāgot), nodrošiniet citu Jums nepieciešamo funkcionalitāti (piemēram, sazinieties ar mums caur ziņojumu logu) un atcerieties, vai esat jau iepriekš apmeklējis mūsu vietni, lai Jums neattēlotos ziņojumi, kas paredzēti pirmreizējiem apmeklētājiem. Šīs sīkdatnes nevāc nekādu  informāciju mārketinga nolūkos un neizseko Jūsu darbības mūsu vietnē vai pārējā internetā.
Sīkdatnes nosaukums
Pārzinis
Sīkdatnes mērķa apraksts
Glabāšanas ilgums


  • Neklasificētas sīkdatnes
Tās ir sīkdatnes, kas atrodas klasificēšanas procesā kopā ar atsevišķiem pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem.
Sīkdatnes nosaukums
Pārzinis
Sīkdatnes mērķa apraksts
Glabāšanas ilgums

Kā pārvaldīt sīkdatnes
Jūs varat arī kontrolēt analītikas, mārketinga un funkcionalitātes sīkdatņu izmantošanu, pielāgojot savus pārlūka iestatījumus.
Uzziniet, kā pārvaldīt sīkdatnes populārākajās pārlūkprogrammās:
Lai iegūtu informāciju par citām pārlūkprogrammām, apmeklējiet pārlūkprogrammas  izstrādātāja vietni.
Lai atteiktos no Google Analytics izsekošanas visās vietnēs, apmeklējiet vietni http://tools.google.com/dlpage/gaoptout