1
Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika!
BEZKOMPROMISA IZVĒLE CILVĒKIEM AR LABU GAUMI: IZCILI PAKALPOJUMU UN KVALITĀTE APVIENOJUMĀ AR ATMOSFĒRU
Par mums

THE SKIN MĀJVIETA –
Pēc rūpīgas anamnēzes un ādas diagnostikas mūsu speciālisti izveido personalizētu kopšanas programmu, kas pielāgota katra unikālajām vajadzībām.
Mūsu klienti var sagaidīt redzamas izmaiņas jau pēc pirmās sesijas, negaidot ilgus atveseļošanās periodus.
Mūsu vērtības ietver drošību un rūpes par katru klientu. Īpašu uzsvaru liekam uz atpūtu un atjaunošanos.
Mēs centāmies radīt patiesi unikālu telpu, spēka vietu, kur katrs mūsu klients var justies īpašs.
/001
/002
MŪSU VĒRTĪBAS
Absolūti jauna pieeja apzinātai ādas kopšanai - šī ir filozofija, kas ietver ādas attiecības ar visiem citiem orgāniem, tostarp smadzenēm.
/003
Mēs pievērsām īpašu uzmanību katrai sīkākajai niansei un ņēmām vērā visas mūsu klientu vajadzības.
/004
THE SKIN MĀJVIETU
“Vienmēr esmu meklējis vietu Rīgas klusajā centrā, kur gūt maksimālu labumu savai veselībai un iekšējam stāvoklim. Un, lūk, esmu radījusi vietu, kur apvienojas inovācijas un estētika.

Manas dzīves vērtības balstās uz pārliecību, ka skaistums ietver ne tikai ārējo izskatu, bet arī iekšējo. Domu tīrība, gaišums darbībās un sirdī, kas, protams, atspoguļojas ādas stāvoklī.”
IR RADĪJUSI VALĒRIJA RATAČEVA, SIEVIETE, KURAS KAISLĪBA PAR SKAISTUMU UN SEVIS KOPŠANU KĻUVA PAR IEDVESMAS AVOTU.
Lai mūsu vērtības iedzīvinātu skaistuma telpā, projektā The SKIN tika iesaistīta komanda savā jomā labāko speciālistu.
Pamatojoties uz ilggadējo pieredzi salonu biznesā un klientu vēlmēm, mēs rūpīgi pievērsāmies speciālistu atlasei, aprīkojumam un interjera dizainam.

Šobrīd mēs prezentējam augstākās kvalitātes inovatīvo kosmētikas zīmolu Skintellectual Solutions un BBL HERO Sciton ierīci, kas atbilst jaunākajām tendencēm un sniegumam.
The Skin - ne tikai novatoriskas ierīces un produkti, bet arī nevainojams serviss. Mēs esam radījuši vidi, kurā katrs klients var justies īpaši un kurā katra klienta vēlmes tiek ņemtas vērā ar īpašu gādību.
MŪSU MISIJA
CILVĒKU MĪLESTĪBA - MŪSU GALVENAIS DZINULIS ŠAJĀ VISNOTAĻ SAREŽĢĪTAJĀ NOZARĒ
Mēs ticam katra cilvēka individuālajam skaistumam, un mūsu misija ir to izcelt, radot pakalpojumus un produktus, kas palīdzēs atklāt šo unikalitāti.

Tāpēc The Skin ir vairāk nekā tikai zīmols. Tas atspoguļo mūsu vērtības, filozofiju un vēlmi palīdzēt cilvēkiem rast pārliecību, sākot ar rūpēm par savu ādu.