1
Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika! Sciton mJoule platforma BBL HERO - pasaulē vismodernākā fotoatjaunošanas tehnika!
Mēs zinām, cik svarīga ir pareizi veikta sejas tīrīšanas procedūra. Mūsu speciālistiem ir pieredze un īpašas zināšanas, lai pēc procedūras nodrošinātu maksimālu rezultātu, novēršot blakusparādību rašanos.

Sejas kopšanas apvienošana ar Jesner pīlingu ir ne tikai efektīva metode ādas stāvokļa uzlabošanai, bet arī veicina ādas veselību ilgtermiņā. Šīs procedūras laikā mēs izmantojam kosmētiku no PCA Skin.
Jessner pīlings - klasisks kombinēts virspusēji vidējs pīlings, kura efektivitāti nosaka tā sastāvā esošās sastāvdaļas: pienskābe un salicilskābe, rezorcīns.

MANUĀLĀ SEJAS TĪRĪŠANA + JESSNER PĪLINGS

JESSNER PĪLINGS
Pīlings veicina aktīvu lielo plākšņu pīlingu ar labu keratolītisku iedarbību. Īpaši efektīvs tas ir hiperkeratožu, izteiktu ar vecumu saistītu izmaiņu un ādas struktūras traucējumu gadījumā.

Pīlings kontrolē lieko sebumu, noņem komedonus, tumšos plankumus un rētas, izlīdzina grumbas, izlīdzina sejas krāsu un atjauno ādu.
LIETOŠANAS INDIKĀCIJAS
Pinnes.
Pēcakne.
Izmaiņas ādas tekstūrā un krāsā.
Izbalējusi āda.
Hiperkeratozes.
Ādas struktūras traucējumi.
Strijas.
Komedoni.
Paplašinātas poras.
Pārmērīga ādas taukainība.
KOPŠANA PĒC PĪLINGA
Pēc pīlinga var droši lietot mitrinātājus un sauļošanās līdzekļus, netiek truacēts ierastais ikdienas ritms. Ādas atjaunošanās process var ilgt apmēram nedēļu. Šajā periodā ir stingri aizliegts pakļaut sejas ādu tiešiem saules stariem.
PRIEKŠROCĪBAS
Drošs attiecībā uz blakusparādībām.

Problēmātiskai ādai, kurai ir nosliece uz pinnēm, Jessner pīlings ir labākais risinājums. Iekaisušo elementu skaits uz ādas pēc vairākām procedūrām ir ievērojami samazināts.

Pēcaknes likvidēšana ir daudz veiksmīgāka.

Gandrīz vienmēr tiek panākta aktīva lobīšanās, kas, pēc daudzu klientu domām, ir laba rezultāta rādītājs.

Pīlingā iekļautā pienskābe ir daudz maigāka un delikātāka par citām augļskābēm, tāpēc tās lietošana ir piemērota jutīgai ādai ar noslieci uz hiperreaktivitāti.

Vēl viena ļoti vērtīga pienskābes īpašība ir tās unikālā spēja saistīt, noturēt un vienmērīgi pārdalīt mitrumu, novirzot to dziļajos ādas slāņos, kas ļauj efektīvi uzturēt epidermas mitruma līdzsvaru.